poniedziałek, 11 lutego 2013

Z życzeniami u Sosnówkowej Anny świętej, z dziadkami and with love :) in pocket
Niedzielna wycieczka rodzinna. Z życzeniami do św. Anny z Sosnówki. W świątecznych płatkach śniegu, niedzielnie leniwych, sołkowych. 
A kto z nami, pod górę, z uśmiechem wędruje ? Babciu, dziadku, jaki piękny dzień się nam dzieje. 
Doskonały przepis na smaczną wycieczkę,  zabrać kogo się kocha, Zabrać Akurat Co Kochasz (word), in pocket :) 
Zabrać babcię i dziadka. Jak doskonale, że się nam nie spieszy, tyle czasu, żeby przewąchać ogromny las Głaśnicy, Czartowca, Grabowca. O i jest ! Nasz czerwony szlak, pod górę, wąska ścieżka wśród jagodzin, tak, tu czujemy się jak wśród swoich ;) 
Dziadek ocenia teren, jesień, grzyby, zaznaczyć na mapie. 
Babcia zrobi pyszne uszka, zupę grzybową i sos… Czerwona stromizna dzielnie pokonana, nikt nie marudził. Teraz hop w niebieski, szeroki, wygodny szlak do Dobrego Źródła, mówią, że wystarczy się napić a szczęście w miłości zagwarantowane. Jak mówią to my im wierzymy. Drink for happy love Zagwarantowana Aby Cieszyć Każdego (word up). 
Kaplica zamknięta, karczma zamknięta, nic dla ducha i brzucha. Widać nie sezon. Babcia była przewidująca. Kanapki, kawa, babeczki, święta Anno częstuj się, mamy dość dla każdego.  Okruszki dla ptaków. 
Anno, Anno Ty tu już tyle wieków sobie i nam tu jesteś, przy tym źródełku przystanęłaś na stulecia. Daj nam o co prosimy :) A co nam dzisiaj trzeba, zejść bezpiecznie, nóg nie połamać na stromym żółtym szlaku, smacznego sołku jeszcze i, żeby kaczka się nie spaliła Anno, święta. O miłość nie, nie prosimy bo ją mamy :) Bo jak nie kochać babci i dziadka? Za ten spacer, za to, że się do mnie śmieją ich oczy, ręce głaszczą… 
Żółtą stromiznę pokonali, ukochane dwie kozice. Niedzielny ot spacerek, przechódka machnięta nogą i łapką. Skuteczność świętej Anny potwierdzamy w 100%, źródełko też bije dla każdego :) MY MY MY Zdobyliśmy Atrakcyjny Cel  Kolejny Sobie My MY ! (man) Zdobyte, zjedzone, wypite, szczęście zaklepane.  Nic tylko się cieszyć z takiego dnia. With a picture in my pocket, picture of love.


I see You, You see me, baby it is destiny, lalala lalala world looks perfect me and Ya !

1 komentarz:

Dziękuję