piątek, 26 kwietnia 2013

Simon Maleńki Asterix
Maleńki Asterix z Lawendowej Płoszczynki, Simon Wpłoszek wpadł do nas na weekend. 
Nieduże słoneczko, ekspert w wywoływaniu uśmiechu. Najlepszy prezent na dziś :) Coś tam mu dolega, więc wybrał się z nami do lekarza, lecznica Ostoja, kilka zastrzyków i w pola. Jaremka i Simon, świetny zaprzęg :) Plus Boguś, który przybył do doktorów na kontrolę. 
We trójkę weselej niż we dwójkę. Simon to niezmordowany wędrowiec, nie za szybki ale za to nie zawisa nad każdą osikaną kępą trawy. W równym tempie, bez szaleństw, z lekką dozą zaskoczenia z polnej drogi przez łąkę, a co to ? Sarna. Sarna, nie znam. 
Nie wiem, czemu tak was ta sarna nakręca, nic ciekawego, po co za nią gonić, skoro i tak wam ucieknie. Simon nie będzie marnował siły na bezsensowną w jego przekonaniu pogoń za cieniem sarny. Phi, ona już dawno w lesie. Sam jest jak cień, zawsze zaraz koło nogi, jego cel to 1 cm do łydki. W chwili zapomnienia kilka metrów, jak go Boguś rozbuja. 
Można z całą pewnością po raz kolejny stwierdzić, że cardigany, foxteriery i chińskie grzywacze dog-adują się na spacerach w mig. 

Mamy jakieś wewnętrzne przekonanie, że jeszcze kilka wspólnych godzin i pojawi się jakieś szaleństwo albo wspólna zabawa. 
Tak tu sobie snujemy dzisiejszy dzień a Simon zwinął się na kolanach w kłębek i odpoczywa. Jutro nowy dzień. Trzeba zebrać siły, żeby się zwyczajnie cieszyć z obecności naszego Maleńkiego Asterixa, nawet Zulus kot nie widzi w tym nic dziwnego, że Simon kręci się po domu. Kochana iskierka, idealna na teraz :) 
 Chyba nie oddamy tego weekendowego prezentu !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję