środa, 23 lipca 2014

6. Wystawa Psów Myśliwskich w Legnickim Polu6. Wystawa Psów Myśliwskich w Legnickim Polu. 
Jak zwykle upalnie i jeszcze bardziej towarzysko. Wystawę zdominowały miłe spotkania. Przyjechała fińska nasza chrześniaczka Majeczka z Karelskich psów na niedźwiedzie z Martyną, był też nasz karelski ulubieniec ANTTI i jego urocza siostra ALMA w towarzystwie sympatycznej ludzkiej rodziny. 
Zjawiły się też nasze ukochane Wilczarzyki z Marysią, oczywiście była też Magda z foksową Gabrą. Z nowych znajomości, zupełnie zwykle omijanych, wciąż na dystans Niemieckie teriery myśliwskie Rafała. Niby niemieckie a szczekały znajomo :) 
W tym gronie każdy odniósł sukces, złote medale się posypały. Dla Gabry i Generała zagrały myśliwskie instrumenty, co grały, no przecież, że grały udane łowy. Tylko Majeczka nic nie wygrała, bo przyjechała tylko po to, żeby poznać strażaka ;) 
Nasz obóz był wędrowny, podążał razem z cieniem aż ulokował się na dobre w bliskim sąsiedztwie dzika w warzywach. Palce lizać. Obóz Szczurzej Głowy, herb odnalazła Gabra. 
Z resztą razem z Quilankiem, naszym drugim chrześniakiem, nieustannie kręciła się wśród wystawców i myśliwych, bo tam bogato było w przytulania i smakowite kąski. Potem były finały i wspaniałe występy naszych faworytów. Jaremka z Gabrą pilnowały strażackiego węża, Gabra wypatrzyła dziurę, z której wylatywała woda i chyba nawet postanowiła ją powiększyć… 
Ona ma swój plan na wystawy. Podium? Są ciekawsze zajęcia. MajLo wyszczekała się na jamniki, żeby nie być gorszą od Jagtterierów! Też potrafi zagłuszyć konferansjera… Dla zapamiętania: GABRA - BOS i Najlepszy Pies Użytkowy, MESSIAENIA – BOB i BOG IV, NANDO – BOS, 
QUILAN – Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, MESKA I NANDO – Najpiękniejsza Para Hodowlana lokata IV, ANTTI – BOB i BOG I, ALMA – BOS, HONDO – BOB i BOG I, JAKUZA – BOS a razem Najpiękniejsza Para Hodowlana, czyli nowi znajomi Niemieckie teriery myśliwskie. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za miłe towarzystwo. Zaczynamy trzymać kciuki za karelskich przyjaciół, którzy jadą do Helsinek na Światową Wystawę FCI. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję