piątek, 25 stycznia 2013

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Głogowie. Piątek
I znów nas z Jaremką zabrano na wystawę psów. Kolejna lekcja socjalizacji samochodowej i halowej. Zadanie do wykonania – dobre maniery. Oj trudno, trudno czasem MajLo nie chronić własnego stada :) 
Na początek podróż z Magdą, Eweliną, Gabrą i Basterem. Baster wyrósł ze szczeniaka w pięknego młodzieńca. Ciotka próbowała być wredotka ale Baster zupełnie to zignorował. Dzielny chłopak a na dodatek piękny, w swojej klasie najlepszy! 
Na III Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Głogowie miło było spotkać Basseta Ulo z hodowli Unita, zdaje się, że ten piękniś pokonał całą stawkę bassecie na wystawie. Dumnie prezentował się w ringu CARDIO Border Song, zjawiskowy synek Orika i Bessi. Niebieski wykapany tatuś. 
Nasze serca natychmiast podbiła radosna Agila, Jack Russel Terrier, ledwo dziecię a już taka we wszystkim urocza. Zdobywczyni BIS Puppy III lokata. Gratulacje Krysiu! Gratulacje również dla Pandy z półki Parson Russel Terrier za zdobycie BOBa. Ledwo co odchowała dzieci i już taki sukces. Zasłużony, bo to przepiękna i niezwykle zadowolona ze wszystkiego, przyjazna istotka. Z daleko oklaskiwałyśmy zwycięstwo w rasie kolejnego znajomego psa, DAREEN Airgialla naszej kochanej Asieńki. Ciekawe jak mu poszło na BISach. My i tak wiemy, że ten pies ma ogromny potencjał a w jego ruchu jest tyle poezji… Cudo. 
Nasza Gabra, foxterierka juniorka, zdobyła kolejny punkcik w drodze do tytułu Młodzieżowego Championa Polski. Przyjemnie jest cieszyć się sukcesami znajomych, miło jest widzieć psy siusiające ze szczęścia, gorzej obserwować te, które robią inne rzeczy ze strachu. Wystawa odwiedzona, jak przyjemnie było spotkać znajomych i jeszcze radośniej gratulować sukcesów!  

1 komentarz:

  1. Bardzo dziekuje za przemile slowa :) Serdecznie Was pozdrawiam i przesylam zwyciezkie buziaki :) Krysia i Agila

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję