niedziela, 3 marca 2013

Szybowisko śniegowisko
Bo mówią, że zima widzi już swój koniec! Tak mówią, straszą nas, zwłaszcza Jaremkę, największą  powiatową miłośniczkę zimy. Póki co zima jest. Zima jest pyszna i biała. Śnieg zlodowaciały już troszkę ale wciąż smakuje jak śnieg. 
Dziś była próba sił, czy zdrowia mamy dość na podejście na Szybowisko? Jaremka mówi follow me, ja dam radę to Ty też. Zaniesiemy ten kaszel na samą górę, niech go słyszą na dole :) 

Wiadomo, królowej się nie odmawia! 
Zwłaszcza takiej szczęśliwej jak dziś. Up up up serce bije szybciej, o to nie stres to tylko up up up. 
I się wywróciłam i znów i jeszcze raz, to tylko dlatego, że koniecznie muszę się w tym śniegu wytarzać! MUSZĘ i to KONIECZNIE.  Tymczasem na Szybowisku pusto, nikt nie podziwiał z nami widoków, no może jedynie wiatr, 
ale wiatr jest tu zawsze, od kiedy jest i od kiedy my go tu spotykamy. 
Reszta pewnie oklaskiwała biegających w Jakuszycach Piastów. A my tu na górze, naszym North Pole, tyle tego, tyle zimy tylko dla nas! Na dodatek słonko. 
How lucky and happy we are. 
Fiu fiu, jaremkowa łapka pierwsza tu i tam, taka powierzchnia do zaznaczenia, cała góra jej. Biała płaszczyzna do załapkowania. Śnieg, śnieg, śnieg po nos :) MY kochamy śnieg i zimę i nie tylko (word) Zima Akcja Całować Kochać !
Nie nie zimo nie odchodź ! Kto Cię będzie tak uwielbiał jak my ? 
Biegusiem w dół, ha nikt jeszcze tym zboczem, tym śniegiem nie pędził. No zwyczajnie bajka :) Jaremka śnieżny taran w akcji, co to szczęście ? Ask her ! 
Ona pokaże :) Jej szczęście to cieszyć się życiem. Zadowolona surykatka. 
A kto to z góry mknie ? Zimowy rowerzysta ? No ten też chyba lubi zimę. Tak sobie tu pięknie żyjemy, zimowo, śniegowo, mówią, że zima zaczyna się pakować. No to będzie następna… chociaż ta mogłaby jeszcze potrwać. Jupiii zimo, śniegu yayyyy.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję