niedziela, 10 marca 2013

Turbo sobota z turbo dyskiem Gabrą i Pąpiru. FLYHura Bura Ura przyjechała Gabura. Od piątku impreza. Gospodyni Jaremka czym chata bogata :) I bardzo nam przykro ale to będzie weekend szaleństw! Crazy weekend of fun. 
Spało się mało, dużo się warczało i wygłupiało! Plan, taki był plan. Sobota. Dzień turbo gonitw za turbo dyskiem. Blue target. Wyrzutnia ramienna Pąpiru szastała celem szybciej niż się Gabra z Jaremką zdążyły ogarnąć. 
Jaremka zwykle w tyle ale nie poddawała się, może następnym razem się uda? Nawet jeśli się nie uda to trzeba próbować, ćwiczyć, nie ustawać. Gonić za Gabrą to też niezła zabawa, na koniec można naszczekać jej do ucha! 
Dwa rozbawione, wesołe śniegoloty, lekkie dość, że się nie zapadały w twardym, zleżałym, dość już starawym śniegu, mocno doświadczonym przez wiosenne temperatury dnia i nocne mrozy. Zima wyraźnie zrobiła sobie przerwę. To tylko przerwa! Mrówki wciąż śpią :) Śpijcie maleństwa jak najdłużej. 
Turbo dysk znów wyleciał w powietrze, Gabra go upoluje efektownym ślizgiem, następnie odniesie do wyrzutni, nie odda tak łatwo, chwilkę polata uczepiona zębami. Kaaaruuuuzelaaaa ! 
Patrz Jaremko, ja latam :) Yupiiii i FLY Zakręcona Amatorka Crazy Kid (word) defi. Because You make me so high :) FLY FLY FLY…. Aviate wariate. You are my pilot I am Your plane. Perfect connection. Gabra samalatam. No limits foxterier, czyli nie mam żadnych ale to żadnych ograniczeń! Której piękniej w niebieskim ? Gabra prysnęła kopać kopać, w ziemię furkać a Jaremka rozpoczęła indywidualny trening z turbo dyskiem. 
Potem był las, pewne bardzo ciekawe teriologiczne odkrycia, ucieczki… o tym kiedyś, wkrótce :) Jaremka skusiła się na kąpiel w cold brook, z pewnością nie było to hot spring ale błoto zmyte, łapki zrelaksowane. Lokalny leśny kurort z wiatką, gdzie ? Nasza tajemnica :) You wore blue… someone saying ahhh look they… have fun :) kiss this blue target. Te dwie one jak się spotkają to zawsze jest zabawa. Gabrrrrra Kadabraaa, Ciotka Wredotka i turbo dysk. Przepis na zwariowane popołudnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję